20 rokov skúseností s dodávkou, montážou a servisom klimatizácií

S klimatizáciami sa zaoberáme už takmer štvrťstoročie. Za ten čas sa nám podarilo vybudovať si stabilné miesto na trhu. Pamätáme ešte na doby, keď boli klimatizácie len výsadou bohatých. Technológie však veľmi rýchlo napredujú a tak je klimatizácia dnes dostupná každému tak, ako ešte nikdy pred tým!

 

Domácnosti, kancelárie, banky, administratívne budovy a verejné priestranstvá – v dnešnej dobe sa bez klimatizácie jednoducho nezaobídu. Globálne otepľovanie spôsobuje, že letné horúčavy sú stále neznesiteľnejšie a my, aby sme sa cítili prijemne či už doma, alebo v kancelárii, kaviarni alebo obchodnom centre, tak potrebujeme príjemné klimatizované prostredie. Dobrá klimatizácia vaše priestory nielen dokonale vychladí na požadovanú teplotu, vyčistí a vydezinfikuje vzduch, ale v chladnejšom období aj veľmi lacno a rýchlo vykúri. Stačí si nastaviť režim, ktorý preferujete a naše moderné technológie sa už o všetko postarajú.

WiFi ovládanie cez, telefón, tablet či počítač vám umožní nastaviť si tú správnu teplotu na diaľku ešte pred príchodom domov. Ponúkame vám zadarmo nezáväznú obhliadku vašich priestorov a garantujeme neodolateľnú ponuku založenú na kvalite, bezpečnosti a spoľahlivosti.

 

Predávame len overené značky, s ktorými budete váš život príjemnejší!

o nas - klima pre teba